scorecardresearch

www.indimal.com Türkiye'nin En Ucuz Sanal Marketi

225 izlenme
Kategori Reklamlar
Eklenme Tarihi 5 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Yıllar önce Türkiye pazarına e-ticaret girdiği zaman "İnternetten alışveriş mi yapılır, bunlara güven olmaz." denilen Türkiye pazarında yükseklere çıkıyoruz. İndimal.com olarak e-ticarete katkı sağlamak, katma değer yaratmak ve istihdam sağlamak amacıyla kurulduk.
Kalite; bir ürün veya hizmetin değeridir, ürünün sevkiyatından sonra toplumda neden olduğu minimum zarardır. Bizim farkımız kaliteyi ucuza sunmamız. Ancak bize göre kalite; müşteri memnuniyetinden öte bir yaşam felsefesi ve yaşam tarzıdır. Devir ekonomi devri, bu sebeple ürün veya hizmetin kalitesiyle yaşam kalitesi arasında kurulan ilişkinin müşterilerimize en iyi şekilde mâl olmasını istiyoruz. 2012 yılında kurulan şirketimiz şuan onlarca çalışanıyla nicelik olarak küçük bir ekip olsa da nitelik olarak epeyce büyük...
Zaman gelişimleri ve değişimleri getirir. Gelişen birçok şeyle birlikte alışveriş ve hizmet anlayışı da oldukça yol katetti. Biz bu gelişen yolda müşterilerimize en ucuzu sunmak için buradayız. Ekibimizle çalışıyor ve inanıyoruz. Çünkü "İnanmak, yağmur duasına şemsiye ile çıkmaktır."
Etiketler